• 26115356 - 33338548 - 33340217
 • suport@tamirgah-mojaz.com
 • 24 ساعته - شبانه روزی

نمایندگی تعمیرات انواع سولاردام در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر سولاردام را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

سولاردام و یا به عبارتی مایکروویو یک دستگاه گرمایشی فوق پیشرفته است که کاربرد آن را در آشپزخانه‌ های مدرن امروزی به وفور مشاهده می‌کنید. این دستگاه به دلیل کاربرد بالا و کیفیتی که دارد بسیار مورد محبوبیت خانم‌ها قرار گرفته و همچنین استقبال گسترده‌ای از آن شده است. المنت‌های نوری با فراهم آوردن شرایطی راحتی آماده سازی غذا را در مدت زمان محدود و با سرعتی بالا برای افراد مختلف از جمله خانم‌های شاغل که امکان درست کردن غذا برایشان وجود ندارد و یا به دنبال آسان‌ترین راه برای درست کردن غذا هستند ایجاد کرده است. هیتر سرامیکی کاربردی در این دستگاه قابلیت گرمایی را تا مقدار قابل توجه ای افزایش می‌دهد به همین دلیل شما بر حسب کمترین زمان می‌توانید مواد یخ زده خود را با گرمایشی بالا آب کنید. سرخ کردن موادی همچون سیب زمینی، گوشت، ماهی، سبزی و… یکی از سختی‌ های کار آشپزی است که با این دستگاه شرایطی مهیا می‌شود تا در کمترین زمان ممکن آشپزی با لذتی داشته باشید. در ادامه با قطعات و تعمیر سولاردام و نقد و بررسی‌ های مربوط به آن بیشتر آشنا خواهید شد؛ پس دوستداران گرامی برای آشنایی بیشتر با تعمیر سولاردام با ما همراه باشید.

ویژگی های نمایندگی تعمیر سولاردام

پخته شدن انواع غذاها با این دستگاه مدرن سبب شده تا جایگاه ویژه‌ای را در آشپزی منازل داشته باشند. سولاردام بالغ بر 3 برابر قدرت گاز و یا فرهای معمولی تولید گرما دارد. تمامی دستگاه‌های الکتریکی که با نوین ترین خدمات و امکانات در اختیار مردم قرار گرفته است همواره پس از گذر طی مدت زمانی دچار معضل خرابی می‌شود و نیاز به تعمیرات جزئی و یا فنی دارد. تعمیر سولاردام یا ماکروویو نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد که باید به دست افراد با تجربه برای تعمیرات سپرده شود. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تمامی نقاط پایتخت همواره آماده خدمت رسانی برای تعمیر این دستگاه هستند. می‌توانید در این وب سایت به طور اساسی با جزئیات خرابی و یا بر طرف سازی قطعات آن بیشتر آشنا شوید. پیدا کردن خرابی دستگاه و یا بروز مشکل و بر طرف کردن آن مشکل نیاز به یک تجربه بالایی دارد که از عهده و توان هر کسی خارج است. شما می‌توانید برای تعمیرات سولاردام به نمایندگی‌های مطرح و معتبر مراجعه نمایید.

استفاده از تعمیرکار سولاردام با تجربه و متخصص

تمامی نمایندگی‌ها دارای کارشناسان و مهندسین با دانشی هستند که در طی چند سال خدمت خود توانسته‌اند تجربه‌های بسیار زیادی را به ست آورند. لوازم برقی و الکتریکی یکی از دستگاه‌های حساسی هستند که در هنگام وجود مشکلاتی باید حتماً توسط افراد و نمایندگی متعهد تعمیر شود. بسیاری از افراد به دلیل عدم اطلاعات درست برای تعمیر سولاردام آن را به دست هر تعمیراتی می‌سپارند که امکان آسیب رسیدن به دیگر قطعات و یا به وجود آوردن مشکلات دیگر بسیار فراوان است. تهران تعمیرات یکی از نمایندگی‌های معتبری است که توانسته مهندسین بسیار با تجربه‌ای را در تعمیر دستگاه‌های برقی و الکتریکی آموزش دهد؛ پس می‌توانید انتخابی درست در بر طرف کردن مشکلات و عملکرد دستگاهتان داشته باشید.

رایج‌ ترین مشکلات دستگاه مایکروویو و تعمیر سولاردام

در این قسمت با رایج‌ ترین و عمده مشکلات سولاردام بیشتر آشنا خواهید شد و با مطالعه این منابع از عیب یابی دستگاه و رفع مشکلات آن اطلاعات مفیدی را کسب خواهید کرد. هر دستگاه برقی و الکتریکی پس از مدت‌ها استفاده عملکرد ضعیفی را از خود نشان می‌دهد و یا یکی از قطعات با خرابی همراه می‌شود، برای حل این مشکل نیاز به یک شخص کاردان و با تجربه است که مشکل اصلی را رفع تا به دیگر قطعات اصلی آسیب جدی وارد نکند. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پشتوانه همیشگی لوازم برقی و الکتریکی دستگاهتان است. پس در ادامه با رایج‌ترین مشکلات مخربی دستگاه بیشتر آشنا خواهید شد و می‌توانید متوجه عیب یابی و تعمیر سولاردام شوید که عبارت‌اند از:

 • جلوگیری از داغ شدن مواد غذایی در درون سولاردام
 • از کار افتادن دستگاه و یا خاموش بودن آن
 • خرابی لامپ دستگاه ماکروویو
 • از کار افتادن برد کلید و لمس صفحه
 • قفل شدن در سولاردام که مانع از باز شدن آن است.
 • بروز جرقه و اتصالات
 • ایجاد صدا و لرزش دستگاه
 • عدم چرخش سینی و…

این 8 مورد از رایج‌ترین و اصلی ترین خرابی‌ هایی است که در هنگام کار با سولاردام با آن مواجه خواهید شد. نمایندگی‌های تعمیرات لوازم خانگی تهران تعمیرات در راستای تلاش و فعالیت‌های خود به راحتی در خصوص بر طرف سازی مشکلات راه‌حل های مفیدی را ارائه می‌دهند. در ادامه با بروز عیب یابی مشکلات و توضیحاتی در خصوص به وجود آمدن این موارد مطالبی ارائه شده است تا دغدغه‌ای برای خرابی دستگاه و تعمیر سولاردام در منزل نداشته باشید.

جلوگیری از داغ شدن مواد غذایی در درون سولاردام

مگنترون و خازن دو قطعه و قسمت اصلی دستگاه سولاردام است که در هنگام عدم داغ شدن غذا با خرابی مواجه می‌شوند. زمانی که دستگاه روشن شما در حال کار کردن است؛ اما غذای داخل آن گرم نمی‌شود، یکی از این دو قطعه مجاور دچار آسیب دیدگی است. نمایندگی تعمیرات لوازم خانه در سریع ترین زمان ممکن می‌تواند به این مشکلتان رسیدگی کند. در اغلب موارد در این زمینه قطعات باید با دیگری تعویض و جایگزین شوند.

علت از کار افتادن دستگاه سولاردام چیست؟

ماکروویو یک دستگاه حساسی است که در زمان باز و بسته نگهداشتن در دستگاه در مواقعی که متصل به برق است باید با دقت فراوان صورت گیرد؛ زیرا امکان جریان برق به دستگاه و بروز مشکل در فیوز بسیار زیاد است. پریدن فیوز منجر به بسته شدن و یا باز نشدن در دستگاه سولاردام خواهد شد. با اتفاق این معضل دستگاه سولاردام خاموش می‌شود و یا دیگر قادر به روشن شدن نیست. برای تعمیر سولاردام می‌توانید از نمایندگی‌های معتبر درخواست کمک نمایید و بدون هیچ گونه اطلاعاتی اقدام به انجام کاری نکنید.

علت خرابی لامپ دستگاه سولاردام چیست؟

 • خراب بودن سرپیچ لامپ
 • سوختگی لامپ در درون دستگاه
 • بروز مشکلات سیمی

این 3 مورد می‌تواند از اصلی ترین عامل ایجاد خرابی لامپ دستگاه ماکروویو شما باشد. برای رفع این عیب نمایندگی تعمیرات تهران تعمیرات با پشتوانه 24 ساعته همواره در تلاش اند تا به این موارد جزئی رسیدگی نمایند. تعویض برد و یا چک کردن و تعویض سر پیچ در احتمال رفع این خرابی تأثیرگذار است.

مشکل بروز جرقه و اتصالات در دستگاه سولاردام

وقتی پروانه و یا دیو دستگاه خراب شود امکان بروز جرقه در تعمیر سولاردام یا ماکروویو بسیار زیاد است. همچنین استفاده از قالب‌های نامناسب نیز چندان در جرقه زدن بی‌تأثیر نخواهد بود. دستگاه سولاردام نیز همانند دیگر دستگاه‌های الکتریکی با برق کار می‌کند که امکان بروز جرقه از طریق سیم‌های اتصالی به دستگاه و کلید برق نیز موجود است.

مشکل ایجاد صدا و لرزش دستگاه سولاردام

 • فن
 • موتور فن سولاردام
 • مگنترون
 • سینی سولاردام
 • و…

موارد بسیاری منجر به لرزش دستگاه و یا تولید صدهای نا به هنجار می‌شود که با بررسی هر یک از این گزینه‌ها می‌توان منبع اصلی ایجاد صدا را پیدا کرد. اغلب تعمیرکاران برای پیدایش علت خرابی دستگاه و تولید صوت نا به هنجار تسلط بیشتری دارند.

علت عدم چرخش سینی در سولاردام چیست؟

سینی‌های درون مایکروفر، ماکروویو یا همان سولاردام بر روی موتور دستگاه قرار دارد. اغلب به دلیل درست قرار نگرفتن سینی بر روی موتور ممکن است فشاری به دستگاه وارد شود و سینی از حرکت بایستد. لازم است بدانید این مشکل در کوتاه‌ترین زمان توسط نماینده تعمیراتی قابل حل شدن است. تعمیر سولاردام نیاز به مهارت خاصی دارد که نمایندگان تهران تعمیرات تمامی این مهارت‌ها را به خوبی واقف‌ اند.

تهران تعمیرات نمایندگی تعمیر سولاردام در تهران

دستگاه سولاردام توسط کمپانی‌های مختلف در انواع برندها وارد بازارهای جهانی داخلی و خارجی خواهد شد. شاید نام نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تهران تعمیرات به گوشتان رسیده باشد. این نمایندگی با کادری مجرب و مجزا دارای تحصیلات عالیه در این زمینه و کسب تجربه‌ها و مهارت‌های لازم توانسته در طی چند سال اخیر یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین نمایندگی و یا تعمیراتی باشد که توانسته تمامی برندهای سولاردام را تعمیر نماید. این نمایندگی نه تنها ماکروویو (سولاردام) بلکه تمامی لوازم برقی و الکتریکی را با کسب دانش و تجربه بالا به صورت کاملاً تضمینی تعمیر می‌کند. از جمله ویژگی‌های شایسته نمایندگی تهران تعمیرات در تعمیر سولاردام عبارت است از:

 • معرفی نماینده و کارشناس ماهر برای تعمیر سولاردام
 • ارائه راهنمایی‌های لازم از طریق تماس تلفنی به ارباب رجوع
 • قادر به تعمیر سولاردام در منزل با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت‌ها
 • نصب و معرفی قطعات مهم
 • تضمین کار
 • ارائه بهترین راه‌حل برای خرابی قطعات
 • تعویض قطعه‌های خرابی
 • دارای گارانتی معتبر
 • سابقه کاری بالا
 • پیگیری‌های به عمل آمده پس از اتمام رساندن کار تعمیر سولاردام
 • و…

این موارد قسمتی از خدمات و ویژگی‌های نمایندگی تهران تعمیرات است که در طی چند سال فعالیت خود به صورت پیوسته و با کمترین هزینه به مردم ارائه کرده است. اگر به دنبال نمایندگی تعمیراتی معتبر هستید نام تهران تعمیرات در راستای تمامی نمایندگی‌ها قرار دارد.

تعمیر سولاردام در شمیرانات
1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26115356

تعمیر سولاردام در شمال تهران
2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):26116168

تعمیر سولاردام در غرب تهران
3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):46017783

تعمیر سولاردام در شمال غرب تهران
4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):26115356

تعمیر سولاردام در شهرک غرب و سعادت آباد
5 : شهرک غرب و سعادت آباد

46017768

تعمیر سولاردام در مرکز تهران
6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):33316395

تعمیر سولاردام در شرق تهران
7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77005823

تعمیر سولاردام در جنوب تهران
8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :33338548

تماس با ما